Наші
відеоматеріали

Eskaro Ukraine входить
до міжнародної групи
Eskaro Group AB

Ремонт ванних кімнат

Як результат тривалих розробок виробник лакофарбових матеріалів Eskaro може запропонувати споживачеві повний високоякісний комплект засобів для ремонту й фарбування поверхонь у приміщеннях із підвищеною вологістю.

Комплект складається з фарби для приміщень із постійною вологістю Akzent SPA, засобу проти цвілі Biotol, проникної біоцидної ґрунтовки-вологоізолятора Aquastop Bio. і вологостійкої шпаклівки Aura Luxpro Aqua Spackel.

Водорозріджувана фарба Akzent SPA містить безпечні для людей, антибактеріальні речовини й засоби, що перешкоджають появі цвілі.

Розроблюючи цей комплект, працівники Eskaro виходили з принципу запобігання виникненню проблем у приміщеннях із високим рівнем вологості. Наприклад, у ванних кімнатах старих будинків, де часто буває погана вентиляція, що і призводить до появи цвілі.

Застосування описаного комплекту для ванних кімнат та інших приміщень із підвищеною вологістю призводить до результату, який у якомусь сенсі навіть краще, ніж покриття кахельною плиткою, оскільки на пофарбованих стінах не залишається зазорів, звідки може початися поширення цвілі.


Примітка: Фарбуванню підлягають поверхні, що не зазнають постійного прямого впливу води.

Використовуючи фарбу різних відтінків, які можна вибрати за каталогом Eskarocolor, Ви можете створити у ванній кімнаті затишну атмосферу.

Цю фарбу можна застосовувати для фарбування не тільки стін ванних кімнат, але також стін у школах, басейнах, готелях та інших приміщеннях із підвищеними експлуатаційними та гігієнічними вимогами.

Як ремонтувати приміщення з підвищеною вологістю

Перед ремонтом приміщень із підвищеною вологістю перш за все треба подумати, що можна зробити для поліпшення вентиляції в приміщенні.

Потім слід виявити в приміщенні всі так звані «слабкі місця». Наприклад, місця, де потрібне очищення або де є стара відшаровувана фарба, яку необхідно видалити.

Стіни ванних кімнат старих будинків здебільшого покриті алкідною або олійною фарбою. У минулому це було єдиним способом фарбування поверхонь у приміщеннях із підвищеною вологістю.

Подібним гладким поверхням треба надати матовості (шорсткості) для того, щоби поліпшити зчеплення (адгезію) шару нової фарби. Поверхні, які підлягають ремонту, слід спочатку очистити від видимої цвілі й потім знищити цвіль у поверхневому шарі покриття, використовуючи для цього спеціальний засіб проти цвілі Biotol. Тріщини, поглиблення й порожнечі стін заповнюються спеціальною вологостійкою шпаклівкою Aura Luxpro Aqua Spackel. Після шпаклівки стіни слід зачистити, відшліфувати й видалити пил із поверхні вологою ганчіркою або пропилососити. Місця, покриті чистою шпаклівкою, обробляються біоцидною ґрунтовкою-вологоізолятором Aquastop Bio.

Фарба Akzent SPA, стійка до впливу вологи, утворює шар, що захищає поверхні від виникнення цвілі. Фарба Akzent SPA належить до фарб першої категорії зносостійкості (за DIN EN 13300), призначених для поверхонь, що зазнають  впливу вологи.

Додаткова корисна інформація

Застосовуйте у ванній кімнаті засоби для запобігання цвілі. Користуйтеся для цього засобом Biotol. Засіб Biotol - концентрат економічний у використанні. Для застосування розведіть засіб водою. Очистьте всі поверхні і тріщини, пошкоджені від впливу вологи.

Огляньте всі слабкі місця, видаліть стару фарбу, що відшарувалася.

Поверхням, що покриті старою алкідною або олійною фарбою, слід надати матовість (шорсткість) для того, щоб поліпшити зчеплення нового шару фарби. Після шліфування видаліть пил.

Прошпаклюйте стіни й заповніть усі поглиблення. Користуйтеся для цього шпаклівкою Aura Luxpro Aqua Spackel.

Місця, покриті шпаклівкою (пористі), обробити ґрунтовкою-вологоізолятором Aquastop Bio.

Для отримання однорідного шару фарби при ґрунтуванні пористих поверхонь обов'язково користуйтеся вологоізоляторами серії Aquastop.

Для фарбування стін використовуйте акрилову фарбу Akzent SPA. Обов'язково наносіть фарбу у два шари, дозволивши першому шару фарби висохнути протягом 1,5 годин.

І вже за місяць свіжопофарбовані стіни можна мити, використовуючи побутові мийні засоби.