Наші
відеоматеріали

Eskaro Ukraine входить
до міжнародної групи
Eskaro Group AB

Запитання-Відповіді

02.09.2020 20:49:00

Перейдіть у розділ Колерування. На сторінці доступні три каталогу кольорів для завантаження та перегляду.

свернуть
21.02.2011 18:56:00

Вам потрібно перейти у розділ ВАКАНСІЇ і у самому низу сторінки ви побачите посилання до наших розділів на сайтах з пошуку роботи.

свернуть
12.04.2013

Відповідь: Судячи з Вашого опису, ви мали справу з фарбою, що затонована на прозорій базі TR. Ваш випадок не поодинокий. З такою проблемою доводиться досить часто зустрічатися не тільки при інтер'єрних роботах, а й у разі фасадних робіт. У чому ж справа? Зазвичай фарби мають дві бази для тонування білу (у Eskaro А) і прозору (у Eskaro TR). У білу основу покладено білий пігмент і з нею таких проблем бути не може. У прозорій же базі білого пігменту немає і покриваність такої фарби досягається тільки за рахунок покриваності тонувальних пігментів. Однак пігменти, які використовуються для отримання яскравих, соковитих відтінків (наприклад, інтенсивні тони, такі як яскраво-жовтий, чистий помаранчевий, яскраво-червоний) володіють меншою покривністю, ніж при тонуванні в темні кольори. Як же уникнути перевитрати фарби і нервів в таких випадках. Є дуже простий і дієвий спосіб. Використовувати в роліпершого, ґрунтувального шару фарбу, що володіє підвищеною покривністю, наприклад, Akrit 4 при внутрішніх роботах, або фарбу білої бази. Для досягнення кращого ефекту бажано, щоб цей шар ґрунтовки був також затонований в тон, подібний до того, який буде наноситися зверху, тобто жовтуватий якщо покривна фарба яскраво-жовта, оранжеватий якщо покривна фарба яскраво-помаранчева і т.д. При фарбуванні фасадів слід користуватися тим же принципом, тільки в якості першого шару використовувати ту ж фасадну фарбу, але білої бази. На жаль, дуже часто про це забувають.

свернуть
10.04.2013

Шановний Єгор! Дякуємо Вам за вибір нашої продукції! По суті Вашого запиту можемо повідомити наступне: засохлий ґрунтовку можна видалити тільки механічно. Враховуючи той факт, що забруднення зазнала поверхня скла, можемо запропонувати наступну схему: плями ґрунтовки попередньо обробити (замочити) теплою водою з милом або будь-яким іншим миючим засобом, після чого, акуратно відтерти пластиковим скребком. Для подібних цілей цілком підійдуть шпателі для затирок, які продаються повсюдно. Якщо є можливість, то замість гарячої води бажано використовувати гарячий водяний пар. 

свернуть
30.01.2014

Здрастуйте, Наталія! Відповідаємо на Ваше питання: Перед фарбуванням олійною фарбою ПФ-115 раніше незабарвлену мінеральну поверхню можна ґрунтувати в 1 шар оліфою (типу «Оксоль»). Витрата оліфи буде 6-10 м кв/л. Подальше фарбування фарбою ПФ-115 - після висихання оліфи. Час висихання оліфи при температурі ≥ +5С° складе 3-4 доби. Синій колір можна перефарбувати («перекрити» зверху) і світло-блакитним, і салатовим кольором. Але фарбу (Aura ПФ-115) необхідно буде наносити в 2 шари. Інакше вона не «вкриє» «синю» основу. При перефарбуванні «синього кольору» і заґрунтованій оліфою мінеральній поверхні (шпаклівки) витрата фарби Aura ПФ-115 складе: 100 г/м кв. при нанесенні одного шару. Тобто при нанесенні двох шарів загальна витрата буде 200 г/м кв. Фарбувати при температурі ≥ +5С° фарбою Aura ПФ-115 можна, але при цьому час висихання фарби між шарами і остаточне висихання збільшиться в 3-4 рази. Це означає, що після нанесення першого шару - висихання 3-4 доби і після другого шару висихання - 3-4 доби. На жаль, не зможемо вказати загальну кількість фарби необхідну для перефарбування сходової клітки, так як проекти 9-ти поверхових будинків різні і ми можемо помилитися у 2 рази як у більшу, так і в меншу сторону. Рекомендуємо вам самим підрахувати для 1 -го повного сходового прольоту з поверхом площу необхідну для фарбування. Помножити її на кількість поверхів і на рекомендовану витрату фарби ПФ-115 з урахуванням забарвлення в 2 шари. Для довідки: тара Aura ПФ-115 - 0,9 кг і 2,8 кг.

свернуть
02.03.2014

Фарби, які можуть бути використані в медичних закладах, повинні відповідати таким вимогам: 

  • Не продукувати ріст патогенної мікрофлори (кишкова паличка, золотистий стафілокок та ін.).
  • Бути стійкими до дезінфікувальних розчинів.
  • Повинні мати 1 клас вологого стирання, тобто піддаватися багаторазовому миттю. 
  • Повинні мати стійкість до статичного впливу води та/або побутових мийних засобів. 

В нашому асортименті є кілька фарб, які за вищевказаними показниками підходять для фарбування медзакладів.
  1. Фарба AURA Luxpro K&B: напівматова фарба. 
  2. Фарба Condor HAUS PROFF Kuche und Bad: напівматова фарба. 

Застосування цих фарб для використання в медзакладах підтверджені «Висновками державної санітарно-епідеміологічної експертизи» Державної санітарно-епідеміологічної служби України.
Фарби відповідають вимогам «Державних санітарних правил та норм 8.2.1-181-2012» «Полімерні та полімервмісні матеріали, вироби і конструкції, що застосовуються у будівництві та виробництві меблів».

свернуть