Наші
відеоматеріали

Eskaro Ukraine входить
до міжнародної групи
Eskaro Group AB

Eskaro в світі

Eskaro Group AB — міжнародна група компаній із виробництва лакофарбових матеріалів.

До складу Eskaro Group AB входять компанії із наступних країн: Фінляндії, Естонії, України, Латвії. Представництва у Фінляндії, Естонії, Україні, здійснюють самостійну виробничу діяльність.
Асортимент продукції, що випускається підприємствами Eskaro Group AB, включає понад 300 видів ЛФМ. Сумарний річний випуск п’яти заводів групи перевищує 35 000 000 літрів.
До 2007 року підприємства розвивалися як регіональні незалежні компанії. У 2007 році підприємства були об'єднані в холдинговій компанії Eskaro Group AB, зареєстрованій в місті Ґетеборг (Gőteborg), Швеція. Холдингова компанія управляє питаннями стратегії розвитку і інвестиціями в існуючі підприємства групи і нові виробничі модулі, що будуються.

Сьогодні в нашу групу входять компанії в 4 країнах світу.
Eskaro Group AB Sweden:
Ми наповнимо ваше життя кольорами

Життя наповнено фарбами! Чи кольорами? "Колір" і "фарба" - слова дуже близькі за змістом. Ми наповнимо ваше життя кольорами, запозиченими у живої природи. Допоможемо у створенні комфортних умов життя і роботи. І нехай радість прийде у ваш будинок!

Наша мета

Наша мета довести, що працьовитість і відповідальність, захопленість і творчість, готовність до змін і сміливість відкриттів здатні розширити горизонти Вашого життя і забарвити її радісними думками. Головне - зробити усвідомлений і своєчасний вибір.

  • Щоденний клопіт буде простим і приємним при виборі якісних товарів і послуг.
  • Захоплення і творчість надихають на щасливі зміни, якщо ваш вибір не випадковий.
  • Робота виправдовує надії, якщо вибрав справу до душі і команду однодумців.
  • Бізнес приносить успіх і прибуток, якщо оточений надійними партнерами, готовими до розвитку і новаторства.