Наші
відеоматеріали

Eskaro Ukraine входить
до міжнародної групи
Eskaro Group AB

EskaroColor2.jpg

Сьогодні все частіше потрібні індивідуальні рішення, в тому числі у підборі кольору для оформлення житлового та робочого простору. Вирішенням цієї проблеми є використання тонувальних систем, які дають можливість отримувати практично необмежену кількість відтінків, що задовольняє будь-яким запитам покупців.

Тонувальна система Eskarocolor - це інструмент для втілення сучасних тенденцій в дизайні, який істотно спрощує пошук найбільш сприятливих для вас кольорів та їх комбінацій.


⇪ Завантажити каталог кольорів NCS

⇪ Завантажити каталог кольорів NOVA 2024

⇪ Завантажити каталог кольорів RAL

⇪ Завантажити каталог кольорів ДЗЗ

⇪ Завантажити каталог кольорів Декоративних Штукатурок

Тонувальна система Eskarocolor пропонує:

  • Отримання будь-якого з вибраних відтінків, безпосередньо в торговій точці або по замовленню.
  • В базі даних є більше 15000.
  • Максимальне попадання в колір, при повторному тонуванню
  • Систему готових комбінацій кольорів "Life Style"
  • Суттєве скорочення кількості продукції на складі
  • Комплексне забезпечення компонентами тонувальної системи "Eskarocolor"
  • Встановлення обладнання та навчання Вашого персоналу роботі з нашою тонувальною системою
  • Кваліфіковане післяпродажне обслуговування
  • Концентровані тонувальні пасти без змісту ЛОС (леткі органічні сполуки)

В системі Eskarocolor використовуються універсальні пасти. Вони призначені для колірування як водорозчинних, так і алкідних продуктів.

Система Eskarocolor дозволяє тонувати в обраний вами колір водно-дисперсійні і алкідні фарби і емалі, а також лаки та структурні штукатурки, які випускаються різними виробничими підприємствами холдингу Eskaro Group AB під торговими марками Eskaro ™, AURA ™ і Condor ™. Всі ці матеріали були спеціально розроблені так, щоб забезпечити точне попадання в обраний вами колір, рівномірний розподіл пігменту при тонуванні, а також тривале зберігання колірованого матеріалу. Широкий асортимент колірованих матеріалів дозволяє використовувати їх у всіх областях фінішної обробки - для фасадних робіт, зовнішніх і внутрішніх робіт по дереву або металу, для обробки сухих і вологих приміщень - скрізь ви можете використовувати кольорові лакофарбові матеріали, колеровать за допомогою системи Eskarocolor.

Для надання кольору лакофарбним матеріалам ми використовуємо концентровані пігментні пасти, зроблені на замовлення Eskaro Group AB провідними європейськими виробниками пігментів і пігментованих матеріалів. Наші пасти не містять ЛОР (летких органічних речовин) і відповідають вимогам VOC-Directive 2004/42/CE.

Використані при виробництві пігменти відрізняються довговічністю і високою колірністю. Для фасадних фарб створені спеціальні пасти на основі неорганічних пігментів, що дозволяють збільшити стійкість покриття до вицвітання і несприятливих погодних умов.

Шукаєш свій колір?
Приміряй LifeStyle від Eskaro
Готові колірні рішення для вашої оселі