Наші
відеоматеріали

Eskaro Ukraine входить
до міжнародної групи
Eskaro Group AB

Сертифікати

Сертифікати

ISO 9001 - міжнародний стандарт з управління якістю

Розуміючи важливість для наших клієнтів і майбутнього покоління таких аспектів, як якість і дбайливе ставлення до навколишнього середовища, компанія успішно впровадила в свої організаційні процеси Міжнародний стандарт управління, при якому якість продукції та обслуговування гарантується системою управління якості відповідно до стандарту ISO 9001.

Отримання цього сертифікату стало можливим завдяки дотриманню підприємством єдиної вимоги щодо здійснення контролю за розвитком всіх робочих процесів, у тому числі в галузі використання природних ресурсів та безпечної обробки відходів, що виділяються.

Безперервний контроль системи забезпечення якості продукції на всіх етапах від виробництва до зворотного зв'язку зі споживачем - одне з наших головних завдань.

Ми випускаємо продукцію, яка безпечна для здоров'я і навколишнього середовища.

Комісія Європейського Союзу в 1995 році встановила критерії для присвоєння екомаркування «Квітка Європейського Союзу» лаків і фарб для внутрішніх робіт.

Що означає Екомаркування? «Квітка Європейського Союзу » це символ, який інформує покупця про те, що дана фарба безпечна для здоров'я і навколишнього середовища.

Перед видачею права на використання екомаркування незалежні установи перевіряють відповідність продукції суворим вимогам до споживчих властивостей та її впливу на навколишнє середовище. У першу чергу вимоги припускають, що у фарбі має бути мінімальний вміст розчинників, і що при виготовленні фарби не були використані речовини, небезпечні для здоров'я людини і навколишнього середовища.Весь життєвий цикл фарби з екомаркування - це процес щадного і дбайливого ставлення людини до навколишнього середовища, до власногомісця існування, починаючи з процесу видобутку сировини, виробництва та продажу фарби до вибору і використання споживачем цього продукту.

«Квітка Європейського Союзу» - символ високої якості і дбайливого ставлення до навколишнього середовища. Довіряй квітці!

Ряду продукції ТМ Eskaro присвоєно сертифікат, що підтверджує відповідність вимогам класу емісії М1.

Емісія - це виділення з покриття шкідливих летучих речовин у процесі експлуатації. За інтенсивністю емісії виділяють 3 класи ЛФМ. Клас М1 - вищий.

Продукція, що відноситься до класу емісії М1, не виділяє в повітря летких речовин зовсім, або виділяє в дуже малій, незначній кількості. З матеріалів класу М2 випаровується досить мало речовин. Матеріали класу М3 не виробувані, або перевищили жорсткімежі емісії, допустимі для будматеріалів.

Матеріали класу М1 проходять випробування в незалежних акредитованих випробувальних лабораторіях. Для матеріалів, що класифікуються по емісії,проводяться випробування з визначення кількості всіх летучих органічних речовин, формальдегіду, аміаку і канцерогенних речовин. Крім того, група фахівців проводить нюхову оцінку запаху випробувального матеріалу. Всі випробування проводять через 4 тижні після нанесення фарби.

Матеріали, що мають маркування M , є найбільш безпечним продуктом для алергіків або людей страждаючих захворюваннями дихальних шляхів.