Наші
відеоматеріали

Eskaro Ukraine входить
до міжнародної групи
Eskaro Group AB

Розклад проведення навчання, майстер-класівОдним з найважливіших напрямків маркетингової діяльності нашої компанії є навчання у формі семінарів - «Школа фарб», яке проводиться як по запиту партнерів, так і за ініціативою виробника.

Фахівці компанії готові оперативно виїхати в будь-який регіон України, провести навчання для будь-яких аудиторій.

Семінари, що проводяться для нових клієнтів, покликані ознайомити слухачів з компанією з продукцією наших власних торгових марок.

Менеджер з навчання розповідає про холдинг Eskaro Group AB, про історію розвитку українського підрозділу, представляє асортиментну лінійку виробника, наочно демонструє особливості продукції.

Для клієнтів, які тільки починають співпрацювати з компанією і раніше спеціалізувалися на інших видах оздоблювальних матеріалів, наш фахівець проводить ознайомчу лекцію про види та склад лакофарбових матеріалів, про номенклатуру і властивості ЛФМ.

Відділом маркетингу компанії розроблено навчальний посібник, у якому докладно описані всі вищеназвані розділи. Компанія постійно освоює нові ринки, враховуючи потреби в тих чи інших продуктах, у зв'язку з чим «Школою фарб» регулярно ініціюються семінари, присвячені введенню в асортимент нової продукції. Менеджер з навчання презентує і демонструє новинки виробництва, розповідає про конкурентні переваги і достоїнства цих новинок, а також відповідає на численні запитання слухачів.

Аудиторія навчальних семінарів - це професіонали своєї справи, будівельники, менеджери з продажу, представники керівництва компаній. Саме тому кваліфікація навчального персоналу Eskaro Group AB висока і постійно вдосконалюється, що є гарантією якості проведених презентацій і навчання.