Шановні відвідувачі! Компанія «ЕСКАРО КОЛОР» рада повідомити про розширення асортименту! Ми пропонуємо до Вашої уваги Засіб для просочення та зміцнення бетону Grover ASK 617. Grover ASK 617 /products/catalog1/specs/grover_ask_617/ – готовий до застосування водний розчин активних силікатів, каталізаторів та спеціально підібраних поверхнево-активних речовин для просочення та зміцнення бетону. Застосовується при зовнішніх та внутрішніх роботах для обробки бетонних підлог, стін та інших поверхонь (цоколі і вимощення, склади, цехи, майстерні, розливні виробництва, авторемонтні підприємства, паркування і гаражі, басейни водоочисних станцій та каналізаційні колодязі, тротуарна плитка тощо). Grover ASK 617 глибоко проникає в поверхню. Хімічно взаємодіє з вільним карбонатом кальцію цементу й повністю його перетворює, утворюючи щільну, подібну кременю, кристалічну структуру. Надає зносостійкість, водостійкість, хімічну стійкість, ударну міцність. У 5–10 разів знижує водопроникність. На 30-50 % підвищує твердість і зносостійкість бетону. Оброблена поверхня має стійкість до нафтопродуктів, більшості органічних кислот, жирів. Умови придбання Grover ASK 617 Вам готові повідомити співробітники Департаменту Продаж, координати яких вказані в розділі Де купити /gde_kupit/ нашого сайту.
ТОВ "ЕСКАРО IНДАСТРI" прагне безперервно поліпшувати якість своєї продукції і сервісу, що надається споживачеві. Тому ми раді запросити до співпраці потенційних партнерів
Постачальникам
Якщо Ваша продукція застосовується або може застосовуватися як сировина або упаковка під час виробництва лакофарбових матеріалів, ми будемо раді отримати ваші пропозиції до співпраці і розглянути їх у відділі постачання:
Наша співпраця може не обмежуватися тільки продажем готової продукції. Ми готові проводити розробку нових видів ЛФМ за вашим замовленням, а також виробляти фарбу під вашим замовленням і під вашою торговою маркою (аутсорсинг, контрактне виробництво, private label) і т.д.