Шановні відвідувачі! Компанія «Ескаро Колор» рада повідомити про розширення асортименту! З вересня 2015 року фарбу для стелі та стін, що миється, «AURA Mattlatex» і універсальну фарбу для фасадів та інтер'єрів «AURA Fasad Expo» можна придбати не тільки в білому кольорі – базіА, а також і в «транспарентному» варіанті – базі TR. Після випуску TR-баз фарб «AURA Mattlatex» і «AURA Fasad Expo» кількість можливих кольорів (відтінків) для колерування кожної з цих фарб (при використанні тонувальної системи «Eskarocolor») збільшилася більш ніж в 2 рази. База А – це біла база фарби (містить білий пігмент), яка може бути використана як біла фарба чи може бути заколерована. При колеруванні «білих» фарб можливо отримати тільки пастельні (неяскраві, ненасичені) тони. База TR - це база фарби, що не містить білого пігменту и призначена для колерування фарби в яскраві і насичені кольори, які неможливо отримати при тонуванні звичайних фарб білого кольору. База TR не використовується без попереднього колерування. /images/cms/data/aura_mattlatex_expo.jpg Умови придбання «AURA Mattlatex, базаTR» і «AURA Fasad Expo, база TR» Вам готові повідомити співробітники Департаменту Продажу, координати яких вказані у розділі «Де купити» https://www.eskaro.ua/gde_kupit/ нашого сайту.
ТОВ "ЕСКАРО IНДАСТРI" прагне безперервно поліпшувати якість своєї продукції і сервісу, що надається споживачеві. Тому ми раді запросити до співпраці потенційних партнерів
Постачальникам
Якщо Ваша продукція застосовується або може застосовуватися як сировина або упаковка під час виробництва лакофарбових матеріалів, ми будемо раді отримати ваші пропозиції до співпраці і розглянути їх у відділі постачання:
Наша співпраця може не обмежуватися тільки продажем готової продукції. Ми готові проводити розробку нових видів ЛФМ за вашим замовленням, а також виробляти фарбу під вашим замовленням і під вашою торговою маркою (аутсорсинг, контрактне виробництво, private label) і т.д.