Наші
відеоматеріали

Eskaro Ukraine входить
до міжнародної групи
Eskaro Group AB

Відкриття найбільшого Епіцентру у світі

6 грудня 2014 року в місті Києві (вул. Полярна, 20-Д) відкрився новий гіпермаркет Епіцентр К, найбільший у світі торговий центр формату DIY (що в перекладі з англійської означає "зроби сам") загальною площею 105 000 кв. м.Компанія Eskaro Україна представлена брендами Eskaro, Aura, Titan та колерувальним обладнанням.

Наша компанія взяла активну участь у відкритті гіпермаркету.
У декоративній зоні розмістилися зразки фарб Akrit 12,  Mattilda,  Norden 30, 


Dekor Putz, Dekor Struktur, Dekor Relief, Fin Spackel.


Спеціалістом Школи фарб були проведені майстер-класи:
  • Демонстрація практичного застосування лакофарбових матеріалів фірми Eskaro.
  • Декорування і структурне моделювання комплексом лакофарбових матеріалів (шпаклівки, структурні фарби, колеровані інтер’єрні лаки).
  • Затирки для керамічної плитки і контакт-ґрунтовки.
Слухачі майстер-класу у подарунок отримали зразки продукції та спробували самостійно нанести лакофарбові матеріали.Для дітей організували конкурс «Дитячий малюнок Eskaro»: вони із задоволенням розфарбовували фірмову символіку Eskaro і за допомогою тонувальних паст ТМ Aura зображували своє розуміння фірмового слогана Eskaro «Життя сповнене барв!».
Діти були раді отримати подарунки від Eskaro.А повітряні кульки з логотипом Eskaro радували не тільки дітей, але і дорослих.Продавці-консультанти ТМ Eskaro відповідали на питання киян і консультували з питань застосування та властивостей ЛФМ, представлених заводом «Eskaro Україна» в гіпермаркеті.