Наші
відеоматеріали

Eskaro Ukraine входить
до міжнародної групи
Eskaro Group AB

Вакансії

Чому варто працювати в ESKARO!

ESKARO — ЛІДЕР У ВИРОБНИЦТВІ ЛАКОФАРБОВИХ МАТЕРІАЛІВ

ESKARO — ЛИДЕР В ПРОИЗВОДСТВЕ ЛАКОКРАСОЧНЫХ МАТЕРИАЛОВ.gif

З 2013 року в Україні було завершено будівництво сучасного лакофарбового заводу площею 2,5 га, проектна потужність якого склала 30 тисяч тонн на рік у разі однозмінної роботи. Інвесторами будівництва підприємства стали шведські й фінські компанії, що входять у міжнародний холдинг Eskaro Group AB. Постачання обладнання та його монтаж здійснила всесвітньо відома французька компанія ABB Cellier. За рівнем автоматизації процесів підприємство є передовим не тільки серед компаній групи Eskaro Group AB, а й у всій хімічній промисловості України.

МИ ДБАЄМО ПРО НАШИХ СПІВРОБІТНИКІВ


МЫ ЗАБОТИМСЯ О НАШИХ СОТРУДНИКАХ.gif

Досягнення Eskaro — результат праці 350 наших співробітників. Ми вважаємо наш персонал головним ресурсом компанії. Мотивація персоналу в Eskaro будується на зрозумілій та прозорій системі оплати праці та гідному рівні матеріальної компенсації, а також на широких можливостях розвитку і професійного росту співробітників у рамках холдингу. Наша програма розвитку персоналу побудована на зростанні перспективних співробітників і залученні найкращих фахівців із зовнішнього ринку. Учасники кадрового резерву підвищують кваліфікацію в рамках нашої освітньої програми та бізнес-школах.

МИ СТВОРИЛИ ВЕЛИЧЕЗНУ ІНФРАСТРУКТУРУ

МЫ СОЗДАЛИ ОГРОМНУЮ ИНФРАСИТРУКТУРУ.gif

З 2001 до 2007 в Україні відкривається 18 філій у великих обласних центрах, які ведуть комерційну діяльність із просування лакофарбової продукції. З 2011 року в магазинах усіх великих міст і обласних центрів України присутня лакофарбова продукція Eskaro Group AB власних торгових марок: Eskaro, Aura, Condor, Grover. В асортименті понад 100 найменувань інтер’єрних, фасадних і структурних фарб, декоративні шпаклівки, алкідні та акрилові емалі, деревозахисні засоби, лаки та ін. На території України працює приблизно 150 тонувальних студій «Eskarocolor», які дають змогу отримувати фарби понад 15 000 кольорів і відтінків, завдяки чому український споживач може реалізувати будь-які ідеї з колірного оформлення свого будинку.

МИ ДОТРИМУЄМОСЯ ПРИНЦИПІВ ЕКОЛОГІЧНОСТІ

МЫ СЛЕДУЕМ ПРИНЦИПАМ ЭКОЛОГИЧНОСТИ.gif

Ми пропонуємо принцип розумної достатності й раціонального використання, просування екологічно безпечних продуктів і рішень. Закликаємо до ототожнення з навколишнім світом. Основний показник — частка екологічно безпечних продуктів в обсязі продажів. Щорічна зміна процесів виробництва, якості сировини та продукції, зусилля співробітників у досягненні корпоративних принципів розвитку, дали змогу реалізувати ряд програм, спрямованих на благо захисту природи й людини.

МИ — ОДНА КОМАНДА

МЫ — ОДНА КОМАНДА.gif

Співробітники Eskaro поділяють спільні для всіх цінності: орієнтацію на результат, лідерство та ініціативність, здатність працювати в команді, готовність розвиватися й розвивати людей навколо себе, довіра, взаємоповага й надійність.
Eskaro створює сприятливі умови діяльності для всіх співробітників. У нас діє ряд соціальних програм, зокрема  програма добровільного медичного огляду, проводяться спортивні та оздоровчі заходи. Для співробітників періодично влаштовуються корпоративні заходи.

Якщо ви захотіли стати частиною нашої команди - пропонуємо ознайомитися з нашими вакансіями на сайті: Work.ua | Rabota.ua 

https://www.work.ua/ru/jobs/by-company/170118/

https://rabota.ua/company1033250

або телефонуйте за номером +38 (095) 790 43 56