Наші
відеоматеріали

Eskaro Ukraine входить
до міжнародної групи
Eskaro Group AB

Семінар для майстрів «ДНЗ ОЦПТО » м.Одеси.

На базі заводу «Эскаро Індастрі» м. Одеса 04.05.2017 відбувся семінар для майстрів «ОДЕСЬКОГО ЦЕНТРУ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ» м. Одеси.

В рамках семінару була проведена оглядова екскурсія по заводу. В ході екскурсії відбулося ознайомлення з роботою виробничого обладнання і фасувальних ліній. Майстри ліцею були ознайомлені зі специфікою роботи науково-дослідної лабораторії заводу і з роботою лабораторії відділу технічного контролю.

семинар Эскаро

семинар Эскаро

семинар Эскаро

Потім їм була запропонована презентація по асортименту лакофарбової продукцією, яка виробляється на заводі.
семинар Эскаро
Після теоретичної частини була проведена практична частина семінару, в ході якої з майстрами ліцею був проведений майстер-клас з практичного застосування структурних матеріалів і шпаклівок. При проведенні майстер-класу фахівець з навчання компанії «Эскаро» продемонстрував розмаїття можливостей моделювання структурних матеріалів і розкрив особливості їх застосування. Майстрам ліцею була надана можливість самостійно випробувати нанесення цих лакофарбових матеріалів. Вони зізналися в тому, що, незважаючи на свій солідний будівельний стаж роботи, дізналися багато нового і цікавого про властивості ЛФМ і техніці їх нанесення.

Проведений семінар викликав позитивні відгуки у майстрів будівельного ліцею. Вони були дуже вражені тим, наскільки ретельно відділ технічного контролю відноситься до перевірки якості продукції, а також наскільки сучасним і автоматизованим підприємством є завод «Эскаро Індастрі».