Наші
відеоматеріали

Eskaro Ukraine входить
до міжнародної групи
Eskaro Group AB

Новинка!

Шановні відвідувачі! Компанія «Ескаро Колор» рада повідомити про розширення асортименту! 
Ми пропонуємо до Вашої уваги GROVER DYSPERBIT у новому фасуванні 5 кг.
Dysperbit.jpg
GROVER DYSPERBIT — водно-дисперсійна бітумно-каучукова мастика, має властивості герметизувальних мікроемульсій і товстошарових бітумних покриттів. Має відмінну адгезію (прилипання) до різних будівельних поверхонь. SBS модифікована, унікальна молекулярна структура полімерів взаємодіє з бітумом, підвищуючи його гнучкість, еластичність і міцність у широкому діапазоні температур. 
Можливе нанесення як на сухі, так і на вологі основи. Мастику можна використовувати як клей для пінополістиролу. За товщини шару 2 мм мастика має властивості гідроізоляції, надійно захищає від протікання при позитивному тиску води. Плівка гідроізоляції має гарну еластичність на вигин і високу міцність на розрив, здатна заповнювати тріщини завширшки до 1 мм. Витримує розтріскування основи до 1 мм за температури до -25 °С. Тиксотропна, під час нанесення не стікає з вертикальних поверхонь. 
Можливе нанесення розпилювачем. Без запаху. Швидко сохне..
Умови придбання GROVER DYSPERBIT Вам готові повідомити співробітники Департаменту Продажу, координати яких вказані в розділі Де купити нашого сайту.