Наші
відеоматеріали

Eskaro Ukraine входить
до міжнародної групи
Eskaro Group AB

Новинка!

Citadel Fasad

Шановні відвідувачі! Компанія «Ескаро Колор» рада повідомити про розширення асортименту! Ми пропонуємо до Вашої уваги декоративну штукатурку для фасаду Aura Citadell Fasad.
Citadel.png

Aura Citadell Fasad – готова до використання акрилова декоративна штукатурка на основі середньозернистого мармурового наповнювача з вмістом армувальних волокон для фасадних та інтер’єрних робіт. Для створення ефектів «старі стіни», тесаного каменю («травертин»), нешліфованого мармуру («мапа світу»), натурального каменю, що обсипався. Рекомендується для мінеральних фасадних поверхонь, у тому числі для систем мокрого утеплення на пінополістиролі, а також стель та стін внутрішніх приміщень (житлових, офісних, магазинів, ресторанів, барів). Поверхні для оздоблення: мінеральні основи (штукатурка, бетон). При внутрішніх роботах також можна використовувати на ГКЛ, МДФ тощо. Aura Citadell Fasad має природно-білий колір та може бути затонована у світлі та яскраві насичені тони. Витрати: «Старі стіни»: від 2 кг/м2. «Травертин»: від 1,5 кг/м2. «Мапа світу»: від 1,2 кг/м2.

Умови придбання Aura Citadell Fasad Вам готові повідомити співробітники Департаменту Продажу, координати яких вказані в розділі Де купити нашого сайту.