Наші
відеоматеріали

Eskaro Ukraine входить
до міжнародної групи
Eskaro Group AB

Condor Mattlatex і Fassadenfarbe Objekt

Шановні відвідувачі! Компанія «Ескаро Колор» рада повідомити про розширення асортименту продукції, що випускається під ТМ Condor в лінійці STANDARD!
 

З вересня 2015 року фарбу для стелі та стін, що миється, «Condor Mattlatex» і універсальну фарбу для фасадів та інтер'єрів «Condor Fassadenfarbe Objekt» можна придбати не тільки в білому кольорі – базі А, а також і в «транспарентному» варіанті – базі TR.
Після випуску TR-баз фарб «Condor Mattlatex» і «Condor Fassadenfarbe Objekt» кількість можливих кольорів (відтінків) для колерування кожної з цих фарб (при використанні тонувальної системи «Eskarocolor») збільшилася більш ніж в 2 рази.

База А – це біла база фарби (містить білий пігмент), яка може бути використана як біла фарба чи заколерована. При колеруванні «білих» фарб можливо отримати тільки пастельні (неяскраві, ненасичені) тоні.
База TR – це база фарби, яка не містить білого пігменту. Вона призначена для колерування фарби яскраві і насичені кольори, які неможливо отримати при тонуванні звичайних фарб білого кольору. База TR не використовується без попереднього колерування. 

 

Умови придбання «Condor Mattlatex, базаTR» і «Condor Fassadenfarbe Objekt, база TR» Вам готові повідомити співробітники Департаменту Продажу, координати яких вказані у розділі «Де купити» нашого сайту.