Наші
відеоматеріали

Eskaro Ukraine входить
до міжнародної групи
Eskaro Group AB

Засохни, Цвіль!

Найпростіші мікроорганізми - перші живі істоти на Землі. Вони є прабатьками сучасної біосфери, і без них не було б життя на нашій планеті. А за однією з версій учених - навіть людство перебуває з ними в далекій спорідненості. Але коли у себе вдома на стіні ванної кімнати ви виявляєте «своїх далеких пращурів», а просто кажучи, пліснявий грибок, то думка про спорідненість з ними відразу пропадає, і хочеться їх, ні хвилини не зволікаючи — знищити!

І це правильно, адже цвіль дуже небезпечна для вашого здоров'я. При її розмноженні в повітрі накопичується велика кількість спор і шкідливих летучих органічних сполук з неприємним запахом. Все це потрапляє спочатку у вашу дихальну, а через неї і в кровоносну систему. Спори руйнують в організмі корисну мікрофлору, а самі активно розмножуються. При цьому пригнічується імунітет людини, і провокуються різні захворювання: грипозні інфекції, бронхіти, астми, туберкульоз легень, алергії. І в першу чергу хворіють люди зі слабким імунітетом: діти і люди похилого віку.

Навіщо ж потім витрачати величезні гроші на покупку дорогих ліків для поправки загубленого здоров'я, якщо зараз можна запобігти причинам, які викликають захворювання?

У цьому вам зможуть допомогти найсучасніші досягнення хімії - спеціальні фунгіцидні суміші, які призначені для боротьби з мікрофлорою (цвіллю, грибком і т.д.). Необхідно відзначити, що сучасні фунгіцидні засоби не містять сполук ртуті та інших важких металів, практично не мають запаху, не викликають алергічних реакцій у людей. Не потрібно також плутати їх із звичайними миючими хлоровмісними засобами. На жаль, миючі засоби видаляють тільки видиму частину «рослинності», а ось знищити її «кореневу систему» під силу тільки спеціалізованим фунгіцидним засобам.

Наприклад, такими засобами є «Biotol» і «BiotolSpray» - їх пропонує холдинг ESKAROGROUPAB (Швеція). Ці фунгіцидні засоби дуже ефективні як для знищення цвілі, так і для профілактики її появи.

«Biotol» і «BiotolSpray» з успіхом можна використовувати і для внутрішніх і для зовнішніх робіт. Ці засоби допоможуть Вам позбавитися від різних видів цвілі практично на всіх типах поверхонь, де тільки вона зможе знайти собі притулок. «Biotol» і «Biotol Spray» будуть дієві на пофарбованих, кам'яних, бетонних, керамічних, дерев'яних та інших типах поверхонь. Усередині приміщень ці засоби незамінні для ванних кімнат, кухонь, пралень та інших приміщень з підвищеною вологістю. На вулиці ними обробляють зовнішні стіни, віконні рами, цоколі, карнизи, балкони, шифер, черепицю і т.д. «Biotol» і «Biotol Spray» будуть дуже корисні при догляді та реставрації архітектурних та меморіальних пам'ятників, огорож і плит.

«Biotol» і «BiotolSpray» багато в чому схожі між собою, однак у них є і деякі відмінності.

У цьому сімействі «Biotol» є «старшим братом», і вже більше двадцяти років користується заслуженим авторитетом «борця з цвіллю» у професійних будівельників і у непрофесіоналів. «Biotol» - є концентратом, тому рекомендується використовувати його у розбавленому виді. Обробляти поверхні нерозведеним концентратом не рекомендується. Для цих цілей «Biotol» обов'язково розводиться водою у співвідношенні: 1 частина «Biotol» на 20 частин води.

Не варто забувати, що ефективна обробка поверхонь фунгіцидними засобами починається з правильної підготовки основи. Для цього, поверхню, уражену грибком, механічним шляхом за допомогою шпателя, щітки або ганчірки очищають від мікрофлори, яка проростає, часток, що осипаються і пилу. І вже потім отриманий розчин рясно, до утворення мокрого шару наносять на поверхню м'яким пензлем або губкою. Однієї упаковки концентрату «Biotol» (0,33 л) буде достатньо для обробки 20 ... 40 кв.м поверхні. До подальших робіт можна буде приступати тільки після висихання фунгіцидного засобу.

«BiotolSpray» є пізнішою розробкою ESKAROGROUPAB. Цей фунгіцидний засіб не має за плечима такого стажу рятувальних робіт, як «Biotol», проте його активна речовина не менш ефективна в боротьбі проти мікрофлори, при цьому вона відповідає найвищим екологічним вимогам, та відповідає всім європейським нормам.

«BiotolSpray» є засобом вже готовим до застосування - його немає необхідності розводити водою. Крім того, упаковка «BiotolSpray» для зручності застосування забезпечена розпилювачем, за допомогою якого він і наноситься на поверхню. Витрати засобу: одна упаковка (0,5 л) - на 2 ... 4 кв.м. Поверхню для обробки необхідно підготувати так само, як перед нанесенням розведеного концентрату «Biotol».

«BiotolSpray» краще використовувати на найбільш уражених мікрофлорою місцях або ж на невеликих ділянках поверхні (наприклад, кут у ванній кімнаті або на кухні, кам'яні бордюри порослі мохом і т.п.).

Фунгіцидні засоби «Biotol» і «BiotolSpray» є дуже ефективними для профілактики і знищення небажаної мікрофлори, і, застосувавши їх, ви сміливо зможете сказати своїм «пращурам»: «Засохни, Цвіль!».