Наші
відеоматеріали

Eskaro Ukraine входить
до міжнародної групи
Eskaro Group AB

Боротьба з цвіллю та іншою шкідливою рослинністю

Для боротьби з цвіллю та іншою шкідливою рослинністю споживач, як правило, використовує спеціалізовані засоби, які можна придбати в будівельних магазинах і магазинах побутової хімії. Здійснюючи покупку таких засобів, споживач купує їх рівно таку кількість, яку він витратить «разово», і, як правило, після їх використання залишки таких засобів (а також тару з-під них) викидає.

Спираючись на вищесказане, компанія Eskaro пропонує споживачеві два протицвілевих (протигрибкових) засоби: Biotol Home spray і Biotol Home 1:20.

Обидва ці засоби не містять хлор. Активні речовини, які використовуються в цих засобах – це четвертинні амонієві солі.

Однак засоби розрізняються між собою фасуванням і концентрацією.


Biotol Home spray пропонується як готовий до застосування засіб у тарі 0,5 л, у якій замість кришки використовується ручний розпилювач («бризкалка»).

Засіб уже готовий до застосування, його зручно наносити методом розпилення.

Для обробки незручної для розпилення поверхні засіб також можна наносити пензлем, валиком або губкою.

Об’єм засобу Biotol Home spray 0,5 л призначений для нанесення на невелику площу поверхні — від 2 до 4 м2, тобто для виконання локальних робіт із боротьби з цвіллю (грибком).

Саме для нанесення на таку невелику площу розрахований і сам ручний розпилювач.

Якщо необхідно обробляти поверхню великих розмірів, то доцільніше використовувати валик або пензель-макловицю. Розпорошувати ручною бризкалкою засіб на десятки квадратних метрів дуже складно, та й від такої роботи просто втомиться рука.

Отже, для обробки від 2 до 4 м2. покупцеві пропонується саме Biotol Home spray (тара 0,5 л).

У більшості випадків якраз саме такого розміру поверхню необхідно обробляти.

Віконні укоси, кут у житловій кімнаті, кут у ванній кімнаті, кут у кухні, підлога під пральною машиною або мийкою тощо — найбільш типові випадки застосування засобу всередині приміщення.

Зовні приміщення такої кількості протицвілевого засобу вистачить, наприклад, для обробки невеликої ділянки цоколя, на який спускається водостічна труба, поверхонь під віконними зливами і т. інш., тобто невеликих ділянок із підвищеною вологістю, де можливе утворення цвілі і грибка.


Засіб Biotol Home 1:20 пропонується в концентрованому вигляді в тарі 0,33 л.

Цей концентрат можна, після розведення його водою (у співвідношенні 1 частина засобу на 20 частин води), використовувати для тих самих потреб і з тим самим успіхом, що й готовий засіб Biotol Home spray.

Але об’єм 0,33 л після розведення водою перетворюється на 6,6 л готового засобу, якого вистачає для обробки від 25 до 50 м2 поверхні.

Тому засіб Biotol Home 1:20 пропонується не для локальних, а для більш масштабних, «будівельних» робіт із боротьби з цвіллю (грибком).

Засіб Biotol Home 1: 20 рекомендується наносити валиком, пензлем-макловицею, а також побутовим (або спеціальним) розпилювачем, але, звичайно ж, не ручною бризкалкою.


Таким чином, перебуваючи в торговій точці на полиці поруч, два протицвілевих (протигрибкових) засоби: Biotol Home spray і Biotol Home 1:20 з різним фасуванням і концентрацією, взаємно доповнюють одон одного й дають змогу перекрити весь можливий діапазон потреб покупця, перед яким стоїть завдання побороти цвіль (грибок) або запобігти їх появі.