Наші
відеоматеріали

Eskaro Ukraine входить
до міжнародної групи
Eskaro Group AB

Сімейна вітальня


Сімейна вітальня

Якщо за родом діяльності ви змушені багато подорожувати, часто бувати в людних місцях або спілкуватися з великою кількістю людей, якщо будинок вам бачиться тихою і спокійною гаванню – то вам стануть у пригоду наші рекомендації щодо оформлення вітальні в шоколадних тонах.

 Трохи про сам колір. Здавна шоколадний колір входив у групу «вишуканих» і «респектабельних» відтінків. Цей відтінок здатний перетворити будь-яке приміщення, внести в інтер'єр відчуття затишку й комфорту. Психологи підтверджують позитивний вплив коричневого на людину: він заспокоює, дарує відчуття безпеки; інтер'єр з шоколадним кольором допомагає прийняти виважені рішення. Цей колір асоціюється з деревиною та корицею, несе в собі відчуття тепла й аромату. Саме його вибирають люди, які віддають перевагу сімейним цінностям.

 

 Не варто побоюватися того, що ваша вітальня з цим кольором буде мати вигляд темної або похмурої. Згадайте стриманість англійського клубу, затишок маленької кав'ярні або спокій класичного кабінету... Адже саме ці інтер'єри несуть в собі колір шоколаду. Вам лише треба вибрати з безлічі відтінків самий «смачний».

 

 Обов'язково визначте для себе обсяг кольору в інтер'єрі. У невеликих приміщеннях не перевантажуйте вітальню темним відтінком. «Шоколад» буде добре виглядати на підлозі та меблях, його можна застосувати й на стінах. У просторих кімнатах цей колір доречний навіть на стелі. Обсяг кольору в інтер'єрі залежить швидше не від площі приміщення, а від його освітленості. У світлих сонячних кімнатах цей колір може домінувати над іншими, можливо використання темно-шоколадних стін. В малоосвітлених кімнатах вибирайте більш світлі відтінки або зменште кількість коричневого в інтер'єрі - оформіть одну з стін або нішу в шоколадний колір, а інші пофарбуйте в світлий. Темно-коричневі підлога та меблі виглядають дуже респектабельно, до того ж вони немаркі й можуть доповнюватися яскравими акцентами.

 Щоби витримати інтер'єр вітальні в стриманому і спокійному стилі, поєднуйте шоколад із вершковими та бежевими відтінками. Стіни в пісочних тонах візуально збільшать простір і компенсують темну підлогу. Світлий текстиль підкреслить тепло шоколадного відтінку дивана або меблів. Уникайте монотонності в кольоровій гамі – варіюйте колір інтер'єру, залучайте близькі відтінки для деяких деталей.

 Ключовий момент в оформленні: обов'язково розбавте інтер'єр натуральними відтінками синьо-зеленої гами. Внести елегантність в інтер'єр і розставити акценти у вашій майбутній вітальні допоможе бірюзовий колір. Бірюза – колір-хамелеон, вона підлаштовується під оточення й застосовна до будь-якого стилю – від класичного до арт-деко. У поєднанні із шоколадним кольором вітальні вона привнесе східні мотиви в інтер'єр. Якщо у вашій вітальні переважає бежевий колір – бірюзові акценти підкреслять і одночасно освіжать елегантну класику. Вибирайте теплий і насичений відтінок, використовуйте його в будь-яких аксесуарах. Це можуть бути фоторамки та візерунки на стінах, подушки, штори, дрібнички або вази.

Вибравши шоколадний тон для своєї вітальні, важливо не «перевантажити» її цим кольором. А в іншому ви можете бути впевнені, що синонімами вашої оновленої вітальні будуть «затишок», «комфорт» і «спокій».


 

Автор статті Князєва Л.В.