Наші
відеоматеріали

Eskaro Ukraine входить
до міжнародної групи
Eskaro Group AB

Каталог кольорів декоративних штукатурок Aura Dekor Putz "Короїд" та "Баранець"


Підготовка поверхні:

Основа має бути рівною, сухою і міцною. «Висоли», відшарування, шпалери, забруднення різного роду, неміцні ділянки, що обсипаються,  і речовини, що знижують адгезію штукатурки до основи (пил, жири, мастила тощо), ретельно видалити. Місця, уражені цвіллю або мохом, повинні бути ретельно очищені механічно і оброблені протицвілевим засобом (BIOTOL Home або Antiskimmel) і висушені. Нерівності заповнити шпаклівкою. Поверхні обробити проникною ґрунтовкою Aquastop Facade. Металеві частини обробити антикорозійною ґрунтовкою. Свіжі цементні (і вапняні) поверхні слід витримати перед обробкою не менше ніж один місяць. Перед нанесенням штукатурки основу необхідно обробити універсальною силіконовою адгезійною (білопігментованою) ґрунтовкою з кварцовим наповнювачем Aura Dekor Silikon Grund, яку затоновано в колір фінішного покриття. Aura Dekor Silikon Grund збільшує адгезію штукатурки до основи (завдяки створенню міцної шорсткої структурної поверхні з дрібним візерунком), створює однорідний оптичний ефект (завдяки наявності білого пігменту), значно здешевлює і спрощує процес нанесення штукатурки, а також процес формування «візерунка»

Нанесення:

Штукатурку ретельно перемішати, не збиваючи (дрилем на малих обертах). Не додавати воду. Надлишок води може зробити використання штукатурки неможливим! За допомогою шпателя з нержавіючої сталі (або відповідним пристроєм для машинного нанесення) нанести на основу в напрямку знизу вгору. Розрівняти штукатурку шпателем з нержавіючої сталі до досягнення шару на товщину зерна. Відразу або протягом 10 хвилин (в залежності від температури, після того як нанесене покриття перестане прилипати до інструменту) круговими, вертикальними або горизонтальними рухами терки розтерти штукатурку, формуючи однорідну фактурну поверхню. При виконанні робіт з формування фактури інструмент тримати паралельно поверхні. «Візерунок» покриття залежить від напрямку затирання штукатурки. Для отримання необхідної фактури необхідно як можна частіше очищати терку від залишків матеріалу. На велику площу штукатурку наносити однаковим інструментом і однаковим способом – для того щоб уникнути розбіжностей «візерунка», а також візуального ефекту відмінності колірних відтінків (наявності «плям») на різних ділянках поверхні. На суміжні ділянки поверхні штукатурку наносити методом «мокрим по мокрому». Роботи на одній площині виконувати безперервно - від кута до кута приміщення або будівлі, або в межах рельєфних елементів. Якщо потрібна позапланова перерва, уздовж лінії закінчення робіт наклеїти малярну стрічку, яку потім видалити із залишками штукатурки після її нанесення і надання фактури. Під час нанесення температура повітря, матеріалу та основи повинні бути від +10°С до +30°С. Штукатурку не рекомендується наносити за умов прямих сонячних променів, високої (вище 30°С) температури повітря, дощу, туману, сильного вітру. Свіжу нанесену штукатурку необхідно протягом 24 годин захищати від дощу, мінусових температур, надмірного пересихання (наприклад, від прямих сонячних променів) за допомогою спеціальних огорож з плівки, сітки або фольги.

Тонування:

Машинне тонування за системою Eskarocolor або ручне тонування барвниками-фарбами ТМ Aura в світлі тони (не більше  2% за об’ємом). Тоновану штукатурку ретельно перемішати не збиваючи. Внаслідок використання в штукатурці натуральних наповнювачів можливі незначні коливання колірного тону, тому на суміжних поверхнях та для обробляння великих площ необхідно використовувати матеріал з однієї партії або заздалегідь змішати в одній ємності  достатню кількість матеріалу з різних партій. Після повного висихання структурної штукатурки отриману фактурну поверхню можна фарбувати відповідними водно-дисперсійними фарбами ТМ Aura або ТМ Eskaro.