Наші
відеоматеріали

Eskaro Ukraine входить
до міжнародної групи
Eskaro Group AB

Лісовий будинок

Дощовий екран з міцної сталі, повторює текстуру кори сусіднього дерева, захищаючи уразливу частину будинка з дерев'яним каркасом від лісових пожеж, виконуючи також роль великого іскрогасника. Витягнутий на південь прямокутник взимку збирає сонячну енергію. Будинок площею 4500 квадратних футів з чотирма спальнями оснащений променистим теплом, а також поліпшеним склінням, механічним електричним устаткуванням і ізоляцією. Низькі експлуатаційні витрати сприяють стійкості.

Без имени-2.png

Матеріальність і Фенестрація впорядковані як інверсії темного світла, які повторюють поведінку лісу. Рух по маршруту до точки входу, дозволяє з'єднатися з житлом ще до самого входу. Напівпрозорі екрани із зеленого скла забарвлюють вхід в колір, який асоціюється з тоном навколишнього вічнозеленого лісу.

2.png

Усередині суцільне розсувне скло, що виходить на південь, відкриває житлову зону на криту терасу, яка "плаває" прямо над землею без поручнів. Матеріали, які використовуються у всьому домі, включаючи підлогу із різаного базальту, необроблені стеля та підлога з дерева тика, плитковий бетон і білий гіпс. Суцільні ніші в стелі приховують світильники та протипожежні зрошувачі. Тривимірні світлові люки переходять від даху до стіни, дозволяючи проникати світлу і відкриваючи вид на зірки в нічний час. Панелі з полірованої оцинкованої сталі у камінів відбивають образи й рухи жителів впродовж дня.

Без имени-3.png