Наші
відеоматеріали

Eskaro Ukraine входить
до міжнародної групи
Eskaro Group AB

Маркування. Інформаційні символи.

В якості додаткового маркування продукції Eskaro Group AB використовує власні та офіційні інформаційні символи.

Офіційні символи – загальновизнані позначення, що підтверджують наявність у продуктів офіційно задекларованих сертифікатів, використовуваних на державному або міждержавному рівні.


      -  клас емісії будівельних матеріалів. Будівельні матеріали для внутрішніх робіт, в т.ч. ЛФМ, поділяють на три класи емісії за кількістю летучих речовин, які ними виділяються. M1 є вищим класом. 


EU-Ecolabel_PNG.png     -  знак екологічної якості Європейського союзу, присвоюється товарам високої якості, що надають мінімальний вплив на навколишнє середовище протягом всього їх життєвого циклу - від видобутку сировини до виробництва, від використання до утилізації; свідчить про безпеку продукції та уважне ставлення виробника до питань охорони природи.        

Власні інформаційні символи – самостійно задекларовані умовні позначення для ідентифікації продукту з метою його виділення за певним набором властивостей і характеристик.

       - вказується, якщо продукт відповідає одночасно пакету наступних                                                           характеристик:

1 . Вміст ЛОС менше гранично допустимих значень ЛОС для підгрупи продукту (відповідно до директиви Європейського Союзу 2004/42/CЄ).

2 . Не містить важких металів, канцерогенів, мутагенів і репродуктивно - токсичних речовин.

3 . При виробництві не використовується і не додається в продукт вільний формальдегід, а також максимально обмежується вміст його донорів.

4 . Відходи упаковки сировини направляються на утилізацію як вторинна сировина.

5 . Тонується пастами CEAC з меншим вмістом ЛОС, згідно VOC - Directive 2004/42/CE.

  
           -  100 відсотків натуральні продукти, створені тільки з натуральної природної                                         сировини.      

       -  продукти відрізняються від аналогічних продуктів на ринку використанням нових                                   видів сировини, технологій і т.д. Наприклад:

NewTechnology.png WA (Водорозчинний алкід) - зв'язуюче нового покоління, в якому алкідна смола емульгована у воді.

opaque-polymer.png нові технології Inside - використання у фарбах опалесцентних полімерів, навколо яких рівномірно розподіляються пігменти, збільшуючи покривність ЛФМ.

reinforsing fibers.png армуючі волокна - волокна, що запобігають розтріскуванню лакофарбового шару і появі мікротріщин.

silverions.png біоциди на основі срібла - нові біоциди, які ефективно пригнічують ріст таких бактерій як E. coli, Staphylococcusaureus та ін.

          - тонування продукту за власною системою Eskarocolor в більш ніж 15 000 кольорів                                     залежно від бази продукту (A, TR, EC).    

     - новий товар в продуктовому портфелі Eskaro Group AB.

          - продукти, вироблені на території Євросоюзу.

ч.jpg    - Знак «Eesti Allergialiit tunnustab» (Союз Алергії Естонії схвалює) присвоюється продуктам, які є безпечними, достовірними, не містять ароматичних або загально дратуючих речовин або речовин, що викликають підвищену чутливість, і допомагають зменшити вміст забруднюючих речовин у повітрі приміщень і які підходять людям з чутливою шкірою або людям, страждаючим алергічними захворюваннями.

snow-white.png      - білосніжна.

onecoat.png      - фарба одного шару.

protect.png      - утворює особливо міцне водовідштовхувальне покриття.

class1.png      - I вищий клас по EN 13300 / покриття, стійке до миття.

waxinside.png      -  містить віск.

26-dekorSM.png     - декор за бажанням / призначена для створення декоративних рельєфних покриттів.

36-elasticSM.png     - висока пластичність.

27-DIYSM.png      - Do It Yourself - "зроби сам" / простота використання / підходить для непрофесійного використання.

чч.png     - покриття без смуг і слідів від валика.

[q.png    - "Easy to clean" - легко очищається від складних забруднень.

zc.png    - самозшивна дисперсія.