Наші
відеоматеріали

Eskaro Ukraine входить
до міжнародної групи Eskaro Group AB
Eskaro Group AB

Запитання-Відповіді

588
Фарби, які можуть бути використані в медичних закладах, повинні відповідати таким вимогам:
  • Не продукувати ріст патогенної мікрофлори (кишкова паличка, золотистий стафілокок та ін.).
  • Бути стійкими до дезінфікувальних розчинів.
  • Повинні мати 1 клас вологого стирання, тобто піддаватися багаторазовому миттю. 
  • Повинні мати стійкість до статичного впливу води та/або побутових мийних засобів. 

В нашому асортименті є кілька фарб, які за вищевказаними показниками підходять для фарбування медзакладів.
  1. Фарба AURA Luxpro K&B: напівматова фарба. 
  2. Фарба Condor HAUS PROFF Kuche und Bad: напівматова фарба. 

Застосування цих фарб для використання в медзакладах підтверджені «Висновками державної санітарно-епідеміологічної експертизи» Державної санітарно-епідеміологічної служби України.
Фарби відповідають вимогам «Державних санітарних правил та норм 8.2.1-181-2012» «Полімерні та полімервмісні матеріали, вироби і конструкції, що застосовуються у будівництві та виробництві меблів». свернуть
Наталья 30.01.2014 14:25:00  обработка древесины

Здрастуйте, Наталія! Відповідаємо на Ваше питання: Перед фарбуванням олійною фарбою ПФ-115 раніше незабарвлену мінеральну поверхню можна ґрунтувати в 1 шар оліфою (типу «Оксоль»). Витрата оліфи буде 6-10 м кв/л. Подальше фарбування фарбою ПФ-115 - після висихання оліфи. Час висихання оліфи при температурі ≥ +5С° складе 3-4 доби. Синій колір можна перефарбувати («перекрити» зверху) і світло-блакитним, і салатовим кольором. Але фарбу (Aura ПФ-115) необхідно буде наносити в 2 шари. Інакше вона не «вкриє» «синю» основу. При перефарбуванні «синього кольору» і заґрунтованій оліфою мінеральній поверхні (шпаклівки) витрата фарби Aura ПФ-115 складе: 100 г/м кв. при нанесенні одного шару. Тобто при нанесенні двох шарів загальна витрата буде 200 г/м кв. Фарбувати при температурі ≥ +5С° фарбою Aura ПФ-115 можна, але при цьому час висихання фарби між шарами і остаточне висихання збільшиться в 3-4 рази. Це означає, що після нанесення першого шару - висихання 3-4 доби і після другого шару висихання - 3-4 доби. На жаль, не зможемо вказати загальну кількість фарби необхідну для перефарбування сходової клітки, так як проекти 9-ти поверхових будинків різні і ми можемо помилитися у 2 рази як у більшу, так і в меншу сторону. Рекомендуємо вам самим підрахувати для 1 -го повного сходового прольоту з поверхом площу необхідну для фарбування. Помножити її на кількість поверхів і на рекомендовану витрату фарби ПФ-115 з урахуванням забарвлення в 2 шари. Для довідки: тара Aura ПФ-115 - 0,9 кг і 2,8 кг.

свернуть
%%