Наші
відеоматеріали

Eskaro Ukraine входить
до міжнародної групи
Eskaro Group AB

Поради

Як обробляти деревину

Під час роботи з тонованими лаками і деревозахисними сумішамі необхідно їх ретельно перемішувати, щоб вийшло однорідне за кольором покриття, оскільки пігментна частину (більш важка) осідає на дно банки.

Як вибрати валик

Для фарбування стіни вибирайте якісний валик з середньою довжиною ворсу (під час перерви в роботі кладіть валик в поліетиленовий пакет).

Обробка торців

Торцеві кінці дощок обробляють з особливою ретельністю, щоб уникнути проникнення через них вологи в дерево.

Фарбування цоколів

Цоколь - це нижній пояс фасаду, який захищає фасад від механічних пошкоджень і забруднень. Цоколь повинен бути виконаний з довговічних матеріалів, які прикрашають фасад і служать надійним бар'єром для вологи. Для того щоб цоколь міг повною мірою забезпечити захист фасаду від забруднення через краплі дощу, що відскакують від землі, його висота має бути не менше 20 см.

Фарбування деревини

Під час роботи з кольоровими матеріалами кисть занурюють тільки кінчиками і наносять безперервними розтираючими рухами вздовж волокон дерев'яних поверхонь, щоб уникнути утворення видимих стиків.

Малярська стрічка

Видаляйте малярську стрічку відразу ж після закінчення малярних робіт, не чекаючи висихання фарби.

Ступінь блиску

Чим більше ступінь блиску фарби, тим вище показники зносостійкості - легкість видалення забруднень, відсутність слідів на пофарбованій поверхні від багаторазового вологого прибирання.

Як наносити другий шар фарби

Другий шар фарби наносити тільки після повного висихання першого: пофарбована поверхня повинна бути рівномірною за кольором і не прилипати.

Геополімери

Поверхня бетонної конструкції найбільш схильна до впливу агресивних середовищ і зносу. Її неможливо виготовити без пор, так як в бетоні присутня надлишкова вода. Це є основною причиною усадочних деформацій і утворення мікротріщин і пор. Довговічність конструкції можна значно підвищити, якщо заповнити пори і тріщини кристалічною структурою, хімічно зв'язаною зі стінками пор і капілярів. Структури, що утворюються в порах і мікротріщинах обробленого бетону, аналогічні природним мінералам, і довговічність цих структур порівнянна з довговічністю природних мінералів.

Попер. 1 2 3 4 Наст.