Наші
відеоматеріали

Eskaro Ukraine входить
до міжнародної групи Eskaro Group AB
Eskaro Group AB
576

Як вибрати колір спальні

Від колірного оформлення будь-якого житлового приміщення безпосередньо залежить наше здоров’я й настрій, особливо це можна сказати про інтер’єр спальні. Це приміщення, у якому ми більшу частину часу відпочиваємо й розслабляємося. На остаточне рішення у виборі кольори впливають різні чинники: побажання господарів, віяння моди, розміри кімнати, функційне навантаження спальні.

Якщо ви хочете створити приємну обставу для відпочинку, колір стін краще оформити в теплих спокійних тонах, як-от світло-коричневий, колір піску, бежевий колір.

Якщо в спальній кімнаті є також робоча зона, то бажано оформити її у світло-зелених, сірих або блакитних тонах. Можна також застосувати теплі відтінки салатового кольору. Використовуючи такі тони в інтер’єрі, ви можете створити сприятливу атмосферу для розумової праці.

У спальні молодої пари можна, звісно, використовувати червоний колір інтер’єру. Однак таке сміливе рішення незабаром може не просто набриднути, але й почати пригнічувати та вводити в депресію. Усе ж такі ніжні тони будуть найкращим рішенням для кольорового рішення будь-якої спальні. Вони надають романтичність і позитивно впливають на психіку.

Ще більш популярним рішенням будуть сучасні стилі, наприклад модерн, хай-тек і мінімалізм. Такі спальні завжди будуть мати вигляд свіжих і стильних.

Дитячу спальню добре обіграти яскравими акцентами, але для загального оформлення найкращим варіантом стане вдале поєднання холодних і теплих відтінків. Для інтер’єру дитячої підійдуть бліді відтінки жовтого й цегляні кольори, а також різні варіації кремового.

Щоби велику спальню візуально зробити більш затишною, варто оформити її в теплих відтінках коричневого й бордового кольорів.

Інтер’єр спальні для літних людей краще оформити в одному колірному рішенні, без несподіваних контрастів. Чудово підійдуть м’які відтінки бежевого й зеленого. Найбільш вдалим рішенням у такому разі будуть непомітні стіни у світлих тонах, у такий спосіб можна візуально додати світла в приміщення, що особливо важливо для людей похилого віку, зір у яких уже не таке гостре.

Вибираючи колірне рішення для своєї спальні, не забувайте про природне сприйняття яскравості кольору. Нижня зона спальні має бути найтемнішою, середня зона — більш світлою, верхня — найсвітлішою. Природне відчуття землі внизу, а неба вгорі є звичним сприйняттям відтінків для людини. Не обов’язково фарбувати стелю в білий колір, але колір стелі має поєднуватися зі стінами й бути більш світлого відтінку.

Правильно підібрані колірні рішення та дизайн спальні сприяють гармонії в сімейному житті.
%%