Наші
відеоматеріали

Eskaro Ukraine входить
до міжнародної групи Eskaro Group AB
Eskaro Group AB

AURA Lotus Effekt– Чисто, як квітка лотоса

Кажуть, що людина в житті має виконати три речі: побудувати будинок, посадити дерево і виростити спадкоємця. Але все це неможливо виконати без певних зусиль. Можна посадити дерево, але якщо за ним не доглядати, воно загине. Можна виростити спадкоємця, але для того, щоб він став гідною людиною, необхідно закласти в нього знання й моральні принципи, виховати в ньому індивіда. Так само і з облаштуванням будинку або квартири. Мало тільки побудувати житло. Необхідно створити в ньому надійні й комфортні умови для проживання, щоб із гордістю називати його «затишною оселею». І не важливо, що це: будинок або квартира, головне, щоб там завжди було затишно й комфортно. Просто дизайну для досягнення цієї мети недостатньо. Необхідно приділити особливу увагу вибору якісних оздоблювальних матеріалів, як спеціальних, так і декоративних. На сьогодні спектр оздоблювальних матеріалі, для різного роду поверхонь надзвичайно широкий, що істотно ускладнює вибір, якщо ви не фахівець із оздоблювальних робіт. У нашій країні надзвичайну популярність набули покриття з кахельної плитки і штучного каменю. Ці матеріали застосовують як усередині, так і зовні будівель для облагородження житлових приміщень, ванних кімнат, кухонь, камінів, балконів, лоджій, цоколів, парканів, огорож та іншого.

Вони довговічні, але, тією чи іншою мірою схильні до впливу вологи та забруднень, які згодом можуть серйозно зіпсувати зовнішній вигляд оздоблених поверхонь. Найбільшого захисту потребують оздоблювальні матеріали й поверхні з пористою структурою, до яких належать неглазурована керамічна плитка, штучний камінь на мінеральній основі, шви між плитками та інші мінеральні поверхні. Як же допомогти переліченим вище пористим матеріалам надовго зберегти свої властивості і привабливий зовнішній вигляд? У такому разі доцільно буде звернутися до основних законів природи, до процесів, що відбуваються в довкіллі. І це обумовлюється не тільки тим, що вимоги екологічності будівельних матеріалів і технологій постійно зростають, але і яскраво вираженим прагненням людини жити в злагоді з природою, створюючи для себе комфортне середовище проживання. Так, наприклад, німецькі вчені провели дослідження індійського лотоса, пелюстки якого за будь-яких умов залишаються чистими. Дослідники змогли довести можливість практичного використання ефекту водовідштовхування та самоочищення пелюстки лотоса за допомогою звичайних дощових крапель.

Цей запатентований авторами природний феномен став вихідною ідеологією й засадою для створення виробниками лакофарбових матеріалів нового продукту - засобу для захисту від вологи мінеральних поверхонь Lotus Effekt ТМ AURA, який додає оброблюваній поверхні ефект водовідштовхування та самоочищення.
Lotus Effekt ТМ AURA - гідрофобізувальнийі засіб, який глибоко проникає в основу завдяки водорозріджуваним кремнійорганічним сполукам, що надають основі водовідштовхувальний ефект.
                                              
Найпереконливішим доказом дії Lotus Effekt ТМ AURA будуть крапельки води, що стікають по обробленій поверхні. 

Ефект водовідштовхування та самоочищення поверхні створюється завдяки наявності в продукті рідкого кремнійорганічного полімеру. Необхідно зазначити, що продукти на основі кремнійорганічних полімерів мають ряд унікальних якостей у комбінаціях, відсутніх у будь-яких інших відомих речовин. Це, зокрема, здатність надавати гідрофобність, працювати і зберігати властивості за умов екстремальних і швидкозмінних температур або підвищеної вологості, діелектричні властивості, біоінертність, хімічна інертність, довговічність, екологічність. 

Під час нагрівання поверхні інтенсифікується випаровування води, що значно збільшує навантаження на поверхню. І тут нам може допомогти продукт Lotus Effekt ТМ AURA, який значно збільшує стійкість поверхні до руйнування завдяки високої паропроникності (клас 1 -Sg < 0.1), істотно полегшує подальший догляд за поверхнею. Крім того, цей продукт стійкий до обробки мийними засобами і не змивається під час експлуатації. На обробленій засобом Lotus Effect ТМ AURA поверхні не утворюється плівка, поверхня не стає слизькою. Продукт рекомендується до застосування як всередині, так і зовні приміщень. 
На незахищеній (необробленій раніше) поверхні пил, бруд, атмосферні чинники сприяють руйнуванню основи, таким чином створюються сприятливі умови для розвитку мікроорганізмів (зокрема у швах між керамічними плитками та на самих плитках). І якщо ви зіткнулися з проблемою появи біопошкоджень, то для обробляння уражених ділянок поверхні скористайтесь ефективним засобом для видалення і профілактики мікрофлори (цвіль, мохи, водорості тощо) Biotol Spray TM Eskaro. Після видалення біопошкоджень суху та чисту поверхню ви можете обробити продуктом Lotus Effekt ТМ AURA. 
Отже, купуючи продукт Lotus Effekt ТМ AURA, Ви отримуєте засіб для одночасного вирішення декількох завдань: це й обробка швів між плитками, і захист від вологи та забруднень пористих будівельних матеріалів (неглазурована керамічна плитка, клінкерна плитка, бетон, газобетон, силікатна цегла, штучний камінь на мінеральній основі та інше). 
Сподіваємося, що ця стаття допоможе вам в облаштуванні вашого будинку і створенні затишку й комфорту. 

%%