Наші
відеоматеріали

Eskaro Ukraine входить
до міжнародної групи Eskaro Group AB
Eskaro Group AB

Фарба нового покоління. Що це таке?

Напевно, багато хто з нас свої самі перші уроки малярського майстерності отримали ще в дитинстві. Ні з чим не порівняти відчуття, коли при проведенні ремонту батьки довірили тобі пензлик і ти, сповнений почуття власної значущості, умочуєш її в банку, а потім невпевненими мазками починаєш фарбувати двері або підвіконня. Щільна фарба спочатку чинить опір тобі, а потім ти з подивом спостерігаєш, як потихеньку зникають смуги від кисті, і поверхня стає блискучою і рівною. А потім тебе осягає перше розчарування: навіть легкий дотик до свіжепофарбованої двері залишає слід не тільки на ній, а й у тебе на руках. Ну, коли ж вона все-таки висохне!? А запах фарби спочатку здавався таким приємним і «смачним» вже через півгодини перестає подобатися, а потім від нього у тебе просто болить голова?

Ось через ці недоліки традиційні алкідні емалі на органічних розчинниках починають здавати колись лідируючі позиції на ринку лаків і фарб іншим матеріалам. І так гаряче улюблена народом пентафталева емаль, яка панувала на прилавках магазинів, починаючи з середини 60 -х років, потихеньку відходить в історію. А жаль! Адже лакофарбове покриття на основі алкідних смол володіє рядом чудових властивостей: високою твердістю, прекрасною адгезією до деревини, красивим зовнішнім виглядом і довгим терміном служби. От якби знайти спосіб залишити всі плюси алкідних емалей, але зменшити час висихання і позбутися сильного запаху.

І такий спосіб був знайдений.

Компанія ESKARO пропонує в цьому сезоні новинку емаль WINDOORA для фарбування дерев'яних вікон і дверей. При створенні цієї фарби фахівцям хімікам і технологам підприємства довелося змінити традиційну філософію алкідних систем. Оскільки джерелом сильного запаху в звичайних алкідних емалях і лаках служить органічний розчинник, то позбутися специфічного «аромату» можна тільки кардинально взагалі відмовившись від використання розчинника! Що з успіхом і було реалізовано в WINDOORA! Полімерне зв'язуюче (макромолекули алкідних смол) не розчинені в уайт-спіриті або толуолі, а емульговані (рівномірно розподілені) у вигляді дрібних часточок у воді.

Така заміна дозволила добитися чудового поєднання цінних споживчих властивостей і відмінних малярних характеристик у новій емалі:

1 . Практично повна відсутність запаху.

2 . Приємний глянець -  візитна картка традиційних алкідних фарб.

3 . Поєднання високої твердості одержуваного покриття з такою ж високою еластичністю. Причому і твердість, і еластичність мало змінюються в процесі експлуатації, тобто старіє емалеве покриття дуже повільно, забезпечуючи захист деревини на довгий термін.

4 . Але, найголовніше, це час висихання фарби. Тепер немає необхідності чекати добу, щоб без побоювання судоржно дотиками перевіряти: чи висохла фарба. Вже через п'ять-шість годин WINDOORA висихає на отліп!

5 . Крім того, у емалі чудовий анти-блокінг. У перекладі з професійної «лакофарбової» мови цей термін означає, що для відкриття кватирки в недавно пофарбованому вікні не потрібно буде кожного разу озброюватися стамескою або викруткою, емалеве покриття при висиханні повністю втрачає липкість. Перераховані властивості дозволяють використовувати WINDOORA не тільки для фарбування вікон і дверей, але забезпечують універсальність застосування емалі. З її допомогою Ви зможете пофарбувати металеву огорожу або, додавши крапельку творчості і відчувши себе дизайнером, легко оновити дачні меблі, тим більше, що WINDOORA легко тонується в безліч колірних відтінків за системою Eskarocolor і тонувальними фарбами.

І ще про один аспект емалі WINDOORA хотілося б сказати. Ми всі звикли останнім часом до слова «екологічний» і вже, на жаль, мало замислюємося над його змістом. Так от WINDOORA дійсно екологічна емаль. При її використанні в атмосферу не виділяються токсичні випаровування, вона безпечна при зберіганні, не горюча і не пожежонебезпечна, а пензлик після фарбування можна помити звичайною водою. Емаль WINDOORA вже зараз відповідає нормам Євросоюзу за змістом летючих органічних розчинників в ЛФМ для 2010 року.

Не вірте тому, хто запевняє, що якийсь продукт складається тільки з переваг. Заради такої кількості позитивних властивостей у фарби доводиться чимось жертвувати - WINDORA не найдешевший варіант фарбування деревини, і навряд чи з її допомогою Ви будете фарбувати старий сарай. Але ж ми вже відучилися довіряти дешевим товарам, і знаємо, що не буває хорошої якості за малу ціну . WINDOORA не звільняє Вас при фарбуванні від необхідності грамотної підготовки поверхні, благо широкий асортимент ґрунтовок і антисептиків фірми ESKARO дозволить це зробити досить легко.

Проте і в достоїнствах WINDOORA переконатися дуже просто: візьміть пензель, занурте її в емаль, проведіть по дерев'яній дошці , подивіться як легко забарвлюються кути, як чудово з першого разу вкривається поверхня, ну а найголовніше: відчуйте радість від того, що Ви зробили щось своїми руками!
%%